Püsikliendi soodustus -5% kehtib kõigile tavahindadega toodetele. Loo konto

Privaatsuspoliitka

PRIVAATSUSPOLIITIKA

 1. Klient annab Müüjale selge ja teadliku nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks (nimi, perekonnanimi, aadress, telefoni number ja meiliaadress).
 2. Kauba eest tasumine toimub väljaspool e-poodi, Kliendi poolt valitud panga turvalises krüpteeritud keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele.
 3. Isikuandmed, mis on vajalikud tellitud kauba Kliendile saatmiseks, edastatakse logistikapartnerile (Omniva – Eesti Post AS, Smartpost – Itella Estonia OÜ, DPD – DPD Eesti AS).

Milliseid isikuandmeid töödeldakse?

 • nimi, telefoninumber ja e-posti aadress;
 • kauba kohaletoimetamise aadress;
 • pangakonto number;
 • kaupade ja teenuste maksumus ja maksetega seotud andmed (ostuajalugu);
 • klienditoe andmed.

Milleks isikuandmeid kasutatakse?

Isikuandmeid kasutatakse kliendi tellimuste haldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks. Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks. Pangakonto numbrit kasutatakse kliendile maksete tagastamiseks. Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamise seonduvaid küsimusi (klienditugi). Veebipoe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks. Veebipood kasutab parema kasutajakogemuse tagamiseks küpsiseid.

Otseturundus

Veebipood saadab kliendile uudiskirju ning pakkumisi kliendi e-maili aadressile ainult juhul, kui klient on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Kliendil on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldavas e-kirjas toodud juhiseid.

Isikuandmete vastutav töötleja on DRESSERIE OÜ, registrikood 14783520

Üle 2000+ rahuloleva kliendi

Veendume, et meie kliendid saaksid parima kogemuse

14-päevane tagastusõigus

kõigile e-poest ostetud toodetele

Kiire teenindus

Eesti-sisene tarne 48h

Tasuta tarne alates 50€

Osta e-poest 50€ eest ja saad tasuta tarne!

Copyright © 2021 DRESSERIE OÜ

0
  0
  Sinu ostukorv
  Su ostukorv on tühiNaase poodi